I Rok Kulturoznawstwa UAM

Forum studentów I Roku Kulturoznawstwa na UAMie


#1 2012-03-12 23:46:17

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Leigitymacje

Lol, mam same złe wieści

Żeby przedłużyć ważność legitymacji, trzeba zrobić następujące rzeczy:

1) podpisać umowę z dziekanem. Jeden egzemplarz dla dziekanatu, drugi dla studenta. Ja te umowy mam i będę dawał do podpisu po wykładzie z Historii Filmu, także w przerwie tego wykładu

2) wydrukować oświadczenie i je wypełnić, instrukcja tutaj: https://usosweb.amu.edu.pl/instrukcja_s … czenia.pdf

3) udać się do dziekanatu z oświadczeniem (i umową) i po okazaniu tegoż - poprosić o naklejkę. Tak, trzeba to zrobić samemu.

PRZEKAZAĆ WSZYSTKIM, YO


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#2 2012-03-14 21:23:24

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Leigitymacje

Dalsze ustalenia odnośnie do legitymacji i umów.

1) Umowy - jutro będę je miał i we wtorek. Niech osoby, które jeszcze swoich umów nie odebrały i nie podpisały, niech proszę się do mnie zgłoszą. Będę oczywiście przed wykładami.

2) Umowy i oświadczenia. Od dzisiaj mamy 7 dni na dostarczenie oświadczeń. Od dziekanatu wyszła dyrektywa, abym legitymacje z oświadczeniem dostarczył hurtowo. Tak też zrobię. Instrukcję jak znaleźć oświadczenie znajdziecie w mojej poprzedniej wiadomości nt. legitymacji.

NIECH LEGITYMACJA BĘDZIE JAKOŚ SPIĘTA Z OŚWIADCZENIEM, ALBO NIECH BĘDĄ RAZEM W KOSZULCE.

Będę je zbierał przed wykładami i po nich od jutra do wtorku. We wtorek idę z tym do dziekanatu, proponuję więc sprawy nie zaniedbać.

Pzdr


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bw-abw.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.bushi.pun.pl www.alohomora.pun.pl www.speedwaymenager.pun.pl