I Rok Kulturoznawstwa UAM

Forum studentów I Roku Kulturoznawstwa na UAMie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-13 17:46:12

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

UWAGA, BARDZO WAŻNE

1) Istnieje możliwość kolejnej poprawki z Historii Filozofii. Żeby do niej podejść, należy przedłużyć sobie sesję do 25 lutego. Egzamin odbędzie się w przyszłym tygodniu podczas wykładu z Dziedzictwa Oświecenia.

2) Osoby, które dostały szmaty z Historii Filozofii, ale już je poprawiły muszą iść do Rotengrubera z kartą poprawkową, na którą dopiero zostanie naniesiona ocena z egzaminu poprawkowego. Następnie - same oddają indeksy do dziekanatu (nie ma z tym problemu).  Kto jeszcze nie odebrał ode mnie indeksy spośród takich osób - niech to zrobi czym prędzej.

3) WPISUJCIE DATY. W dziekanacie nie przyjmują indeksów bez dat wpisanych w karty egzaminacyjne. Dzisiaj cofnęli mi część indeksów, ale w nich sam już daty wprowadzę.

4) Do dziekanatu nie można też oddać karty i indeksu bez wpisu z przysposobienia bibliotecznego. Tutaj osoby muszą zrobić to same. Oto lista osób, których mam indeksy, a które nie mają wpisu z przysposobienia:

Natalia Marta Witkowska
Paulina Babij
Justyna Łojewska
Katarzyna Pieterek
Zuzanna Janicka


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#2 2012-02-13 17:55:37

 Paweł

Student

Skąd: Konin/Poznań
Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Przepraszam ja bardzo! Załóżmy, że indeksy trzeba oddać do jutra. Załóżmy, że muszę uzyskać wpis do karty poprawkowej od Rotengrubera. I załóżmy, że kazał przyjść w przyszłym tygodniu. WIĘC JA MAM PRZEDŁUŻAĆ SESJĘ Z POWODU JAKIEGOŚ GŁUPIEGO PODPISU I ZNÓW WYPEŁNIAĆ JAKIŚ JE**NY DRUCZEK????!!!!
Dziękuję.
Liczę na szybką odpowiedź.

Offline

 

#3 2012-02-13 18:01:13

tyzyfone

Nowy

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Mam takie pytanie i propozycję, jutro z tego co widzę mamy wykład z owym Panem R. czy istnieje taka możliwość by wszystkie osoby co zaliczyły egzamin w drugim terminie i maja już karty poprawkowe jutro po wykładzie uzyskały na nich jego podpis, zaoszczędziłoby to czasu i nerwów z przedłużaniem sesji ?

Offline

 

#4 2012-02-13 18:02:59

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

@Paweł - w zasadzie: chyba niestety tak, jeżeli faktycznie okaże się, że indeksy trzeba oddać do jutra. Można spróbować iść na wykładzie, ale podejrzewam, że się nie zgodzi. Ale warto spróbować.


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#5 2012-02-13 18:04:52

 Paweł

Student

Skąd: Konin/Poznań
Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Dzięki, dzięki. Już ja sobie z nim pogadam!

Offline

 

#6 2012-02-13 18:10:41

tyzyfone

Nowy

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

W indeksach te osoby które poprawiły mają wpisaną tą ocenę w USOS-ie też ona figuruje, a więc chodzi tylko o to by podpisał ją i potwierdził na karcie poprawkowej. Czynność taka zajmie mu pewnie kilka chwil i zaoszczędzi masę papierkowej roboty z przedłużaniem sesji, dlatego proponuję by wszystkie osoby które mają taką sytuację pojawiły się jutro na wykładzie i może uda się tą sprawę załatwić.

Offline

 

#7 2012-02-13 18:11:33

Paris

Nowy

Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

To znaczy, że jeśli nie mam jeszcze wpisu od Skórzyńskiej, a nie miałam żadnej poprawki i tak muszę się bić o przedłużenie sesji? -.-

Offline

 

#8 2012-02-13 18:24:42

Lidzia

Nowy

Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Damian, masz mój indeks ( Lidia Dąbrowska) wpiszesz daty tam gdzie nie mam i oddasz do dziekanatu?

Offline

 

#9 2012-02-13 18:28:28

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

@Paris - to będzie do końca wiadomo dopiero jutro. A przedłużenie sesji to nie jest na głowę aż tyle roboty, zwłaszcza, że tu chodzi tylko o podpis.

@Lidia - nie mam chyba Twoje indeksu, więc jeśli jesteś pewna, że mi dawałaś, to możliwe, że już oddałem do dziekanatu (jeżeli miałaś tylko kilka luk w datach, takim osobom wpisywałem daty na miejscu)


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#10 2012-02-13 18:39:36

Lidzia

Nowy

Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Dawałam Ci go po wpis do socjologii a potem nie odbierałam go od Ciebie, więc musiałeś( mam taką nadzieje) oddać do dziekanatu.

Offline

 

#11 2012-02-14 20:06:57

 ooadulaoo

Nowy

Skąd: Pleszew/ Poznań
Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

kiedy rotengruber ma dyżur i gdzie?

Offline

 

#12 2012-02-14 20:24:08

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

Forum -> semestr II -> dziedzictwo oświecenia, tam masz


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#13 2012-02-15 06:52:53

 paulinab

Nowy

Skąd: Konin, Poznań
Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: WAŻNE: trzecie podejście do Historii Filozofii i indeksy

A co mam zrobić jak nie oddaąm jeszcze ideksu bo nie mam wpisu u Rotena bo jeszcze nie zaliczyłam egzaminu?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wacki.pun.pl www.magia.pun.pl www.speedway-manager.pun.pl www.dragonballmasters.pun.pl www.kingkhan.pun.pl