I Rok Kulturoznawstwa UAM

Forum studentów I Roku Kulturoznawstwa na UAMie


#1 2012-01-12 23:03:57

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Zaliczenie u Kościelniaka

Czyli granda kościelniakowa.

Otóż: jak wiadomo sir Kościelniak zażyczył sobie, aby osoby, które do egzaminu z HF podchodzą 24 stycznia, obowiązkowo zaliczyli kolokwium 20 lub 21 stycznia. Ci, co mają egzamin 31 stycznia winni zdawać kolokwium 23 stycznia, lecz mogą to także zrobić wcześniej. ALE! Dopiero teraz nadciąga FUN FUN FUN.

Dowiedziałem się od margrabi Kościelniaka, że:
a) 20 stycznia chciałby on przepytać około 60 osób (TAAA), tylko, że obecnie nikt nie wie, ile osób liczy nasz rok.
b) chciał on jakoś podzielić osoby przychodzące doń w danym dniu na dwie grupy, każda miałaby rzekomo zajmować mu 3 godziny, lub
c) podzielić ludzi z danego dnia w 10-cio osobowe grupy, gdzie ostatnia miałaby kontakt z następną grupą i komunikowałaby ją, kiedy ta kolejna grupa ma się zjawić.

Jak widać, chłopak ma pomysły, jak utrudnić nam życie.

Moje aktualne postanowienia w tej sprawie, odwoływalne pod presją lepszych/prostszych rozwiązań:

1) osoby, które zapisały się na egzamin 24 stycznia zapisuję na zaliczenie 20 stycznia, osoby na egzamin 31 stycznia - na 23 stycznia u Kościelniaka
2) Jeżeli ktoś ma specjalne życzenie, aby mieć zaliczenie w innym terminie, niż ja mu przyporządkowałem, niech proszę mnie powiadomi. Ci, co pisali mi o tym do tej pory, zostali zapisani zgodnie z ich wolę, proszę jednak nie przesadzać.
3) Podzielę ludzi z określonych dni na dwie grupy, żeby pod drzwiami czekało trochę mniej osób
4) Można także wybrać sobie termin zaliczenia - 21 stycznia

Zaliczenia:

20 stycznia, p. 22, od g. 13.00

21 stycznia, p. 22, od g. 12.00

23 stycznia, p. 10, od g. 13.15

W sobotę wieczorem pokażę listy na Kościelniaka. W niedzielę zajmiemy się ich ewentualnymi modyfikacjami.


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#2 2012-01-15 14:18:29

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

UWAGA, UWAGA

Jutro zamieszczę listy na Kościelniaka.

Jak sprawa wygląda z godzinami?

Niestety, dr Kościelniak nie za bardzo wie, jak to się rozłoży. Niezależnie od ustaleń - może dojść do przykrych obsuw. Podzielę zatem osoby z każdego terminu na dwie grupy. Pierwsza grupa będzie obejmować 3 godziny po rozpoczęciu zaliczenia.

Czyli: pierwsza grupa: w piątek od 13.00 do 16.00, w poniedziałek - od 13.15 do 16.15. W sobotę nie będzie podziału na grupy, ponieważ jest względnie mało osób, trzeba zatem przyjść na tę 12.00 i czekać, bądź komunikować się z osobami, które już się zjawiły i czekają.

Dlaczego tak?

Proszę o zrozumienie, że tak dzielę; dyrektywy od dr Kościelniaka są bardzo mętne. Dzieląc, nie sugeruję się żadnymi sympatiami. Ot, ucinam po połowie.

Jeżeli komuś bardzo by nie pasowało - niech proszę napisze do mnie. Ze względu jednak na to, że osób jest dużo, nie wiadomo jak się rozłoży w czasie pytanie poszczególnych jednostek, proszę o respektowanie tego podziału, oraz, w miarę możliwości - komunikację pomiędzy grupami, co by w ferworze zaliczenia ludzie z drugiej grupy mieli wgląd w to, jak posuwa się zaliczenia.

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#3 2012-01-15 14:48:49

 zizabel

Nowy

4522627
Skąd: Opole/Poznań
Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

skąd mamy wiedzieć bądź też kiedy pokażesz dokładną rozpiską kto danego dnia jest w tej 1 czy w 2 grupie?

Offline

 

#4 2012-01-15 16:47:56

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

SALVE, MUFFINKI

Spiąłem poślady i już dzisiaj mam gotową wstępną listę na Kościelniaka. W związku z tym, pięć adnotacji:

1) rozmawiałem z Kościelniakiem przez telefon (FEJM KUWA) i orzekł, że na poniedziałek mam ustawić czas na poszczególne grupy - 1,5 godziny. Zaznaczył, że na pewno się nie zmieści, ale żeby lud po prostu się zgromadził. Pozdrawiam cieplutko. :3

2) Na poniedziałek mogą się dopisać jeszcze tylko dwie osoby.

3) Na sobotę nie ma podziału na grupy, bo osób jest względnie mało.

4) Szukając swojego nazwiska w gąszczu listy można się sfrustrować; przypominam tedy o funkcji z zakresu wyższej informatyki: "ctr + f", po czym nastąpić powinno wpisanie poszukiwanego nazwiska.

5) Jak coś się nie zgadza, ktoś ma jakieś postulaty, zażalenia, zdjęcia cycków - niech proszę rychło je mi przekaże.

----------------------------------------

20 I 2012

GRUPA I:  13.00 – 15.00, p. 22, bud. AB

Izabela Wala, Anna Wojtkowiak, Ada Frydrychowicz,  Dominika Stańka, Sandra Bujak, Daria Kruszka,  Julita Emilianowicz, Karolina Nowińska, Mariusz Nowak, Dominika Nowak, Magdalena Cwielong,  Paulina Czerwińska, Adrian Trawiński, Karolina Nowak, Monika Wójtowicz, Patrycja Arentowicz,  Martyna Drohomirecka, Roksana Kędzierska, Olga Warszta, Agnieszka  Malewska, Ala Zabrocka, Wojciech Kamiński

GRUPA II:  15.00 - ?, p. 22, bud. AB

Dobrochna   Witucka, Monika Krysztofińska, Mateusz Stachura,  Mikołaj Tytman,  Justyna Serafin, Szymon Maćkowiak, Justyna Wierzbińska, Mikołaj Organek, Patrycja Kasterska, Aleksandra Jakuszek, Sandra Witkowska,  Mateusza Nowacki, Kornelia Brzezińska, Judyta Serwecińska,  Joanna Kunysz, Hubert Waljewski, Mateusz Godoś, Magdalena Malesińka, Joanna Janicka, Marta Sobczak, Natalia Tomys,


21 I 2012

12.00, p. 22, bud. AB

Agata Ziomek, Marta Behrendt, Angelika Cieśla,  Igor Kosiorowski,  Monika Borysewicz,  Zofia Kubicka, Monika Ziemba, Bogna Wróż, Aleksandra Juchacz, Katarzyna Ratajczak, Anna Stachowiak, Oliwia Czarnecka, Irena Olszańska, Natalia Wareńczak,  Michał Kominiarek,  Aleksandra Wróblewska, Marta Raniszewska, Mateusz Godoś, Elżbieta Pękała, Marta Nowak, Natalia Lupa, Zuzanna Bijaczewska, Aleksandra Rócka, Daria Bojówka, Monika Sadowska, Edyta Traczyk


23 I 2012

GRUPA I: 13.15 – 14.45, p.10, bud. AB

Klaudia Zielińska, Paulina Bryl, Eryk Weber,  Jan Wawrzyniak, Joanna Bitkowska,  Aleksandra Żołędź, Wiktoria Majcherek, Małgorzata Wawrzyniak,  Dominika Kościańska, Alan Wójtowicz,  Agnieszka Kozłowska, Sabina Stępień, Ania Jędrosz, Kamila Kucharska,  Justyna Glińska, Mateusz Wentland, Olga Krzyżanowska, Patrycja Borkowska, Hanna Szczesiak, Natalia Witkowska, Kasia Pieterek, Dorota Kawa, Katarzyna Kuźniak, Szymon Szulc

GRUPA II:  14.45 – 16.15, p. 10, bud. AB

Pamela Różańska, Michał Strzelecki, Katarzyna Krzemionka Weronika Stosik,  Zuzanna Janicka,  Olga Saczywko,  Krzysztof Smokowski, Justyna Majewska, Laura Nowacka,   Robert Radek, Paulina Kaszkowiak, Bartosz Wasiłek,  Agnieszka Maciaszek,  Paulina Babij, Łukasz Kowalka,  Joanna Świtała, Dorota Roszkowiak, Alicja Winter,  Paweł Barwinek, Joanna Ulatowska, Hubert Karbowiak, Natalia Woźniak, Tomasz Ilmer, Jakub Lemiszewski, Adam Zieliński


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#5 2012-01-15 17:54:15

 Paweł

Student

Skąd: Konin/Poznań
Zarejestrowany: 2011-09-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

Nie chcę nic mówić, ale np w poniedziałkowej grupie osoby się powtarzają w dwóch grupach. Tak ma być? I czy ja mogę przepisać się do tej późniejszej? Bo od rana mam egzamin z Logiki. Paweł Barwinek. Będę wdzięczny

Offline

 

#6 2012-01-15 18:20:33

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

Ok, skorygowane!


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

#7 2012-01-16 19:47:23

fonem

Nowy

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

Widzę usterkę. Ładnie prosiłam o 21 stycznia (sobota), a widnieję w grupie piątkowej. <mruga>
Pozdrawiam,
Zuzanna Bijaczewska

Offline

 

#8 2012-01-16 19:50:38

Rumianek

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zaliczenie u Kościelniaka

Ok, zmieniłem.


"Fakt, że jestem paranoikiem nie oznacza jeszcze, że cały świat nie sprzymierzył się przeciwko mnie."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto0game.pun.pl www.topoff.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.d2fantasy.pun.pl www.sp29.pun.pl